۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۹
مدیر فرهنگی سازمان بسیج سازندگی کشور، از اعزام یک هزار و ۳۴۷ گروه جهادی به مناطق محروم کشور طی نوروز ۹۷ خبر داد که از این تعداد ۵۰۰ گروه به نقاط زلزله زده کرمانشاه اعزام می شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۶
مسئول گروه جهادی امام علی(ع) تهران، فعالیت این گروه جهادی در نقاط زلزله زده استان را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۹
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: اهدای جهیزیه به ۱۸۵ زوج در شهرستان ثلاث باباجانی در دستور کار قرار دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد:
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، از تعریف۲۰ میلیارد پروژه محرومیت زدایی در استان برای سال۹۷ خبر داد و گفت: این میزان ۱۰ برابر سال ۹۶ است.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، گفت: سال گذشته اعتبار محرومیت زدایی در نظر گرفته شده برای استان تنها یک میلیارد تومان بود که امسال بیش از دو میلیارد تومان است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۹
مسؤول سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه:
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(‌ص) استان کرمانشاه گفت: هفت مسجد درایام‌الله مبارک دهه فجر در استان به بهره‌برداری می‌رسد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۱
فرمانده کل سپاه پاسداران:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۳۲ سپاه استانی و موسسات زیادی از قرارگاه خاتم الانبیای سپاه توانستند در این روستاها با پراکندگی و حجم خسارت‌های بالا، ظرف ۲۵ روز کار را به اینجا رسانده و مشکل را جمع کنند و طبق قولی که به حضرت آقا دادیم تاکنون ۸۰ درصد اسکان موقت مردم زلزله‌زده با کانکس انجام شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۵
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انجام گرفت؛
بسیج جامعه پزشکی شهرستان سنقروکلیایی به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با اعزام تیم پزشکی به روستای محروم و دورافتاده ساکنین روستاهای منطقه کیونانات از توابع این شهرستان را ویزیت رایگان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۳
به مناسبت ایام الله دهه فجر؛
به مناسبت ایام الله دهه فجر، گروه های جهادی به مناطق محروم استان کرمانشاه اعزام شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۳۷
آغاز کار ساخت ۱۱۷۵ واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه که خانه‎های آنها بر اثر زلزله تخریب شده است با همکاری بسیج آغاز شد.

تازه ها