۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۸
فرمانده قرارگاه بسیج سازندگی سنقر گفت : ۸۰ بسته حمایتی به مناسبت ماه مبارک رمضان توسط بسیج سازندگی سنقر به نیازمندان سنقری اهداء شد.
۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۸
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب مطرح کرد:
مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب گفت: هدایت مردم وظیفه ذاتی انبیاء و معصومین(علیهم السلام)بوده و حوزه های علمیه همان مسیر را دنبال می کنند وتبلیغ دین خدا رسالت امروز طلاب و روحانیت است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۸
مجری طرح دهکده اقتصادمقاومتی کرمانشاه مطرح کرد
مجری طرح دهکده اقتصادمقاومتی در استان کرمانشاه از تشکیل گروه‌های جهادی ورزشکاران المپیکی کرمانشاه درراستای خدمت به نیازمندان و اقشار جامعه در استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۷:۴۸
توسط سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص)استان کرمانشاه؛
توسط سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص)استان کرمانشاه، ۱۸۰ سری جهیزیه به زوج‌های زلزله زده ثلاث باباجانی اهدا شد.
۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸
جهاد ادامه دارد
جانبازی که با یک دست پرافتخار، در قالب قرارگاه‌های استانی جبهه فرهنگی انقلاب به سرپل‌ذهاب آمده است.
۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۶
سردار یزدی مطرح کرد
فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: ۱۰۰ کانکس برای راه‌اندازی واحدهای صنفی از جمله آرایشگاه‌های مردانه و زنانه، فروشگاه‌های مواد غذایی، شیرینی‌فروشی و... در مناطق زلزله‌زده در حال احداث است.
۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۳
جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی:
جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی گفت: دولت تدبیر و مسؤولان متولی باید در مدیریت بحران و خدمات‌رسانی متناسب با اقلیم استان کرمانشاه با همه توان اهتمام و آمادگی لازم را داشته باشد.
۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۱۷
مبلغ مسائل دینی سازمان بسیج سازندگی قم مطرح کرد
طلبه و مبلغ مسائل دینی سازمان بسیج سازندگی استان قم با اشاره به اتحاد مذاهب در استان کرمانشاه گفت: نسبت به قشر روستایی استان از سوی دولت کم لطفی می‌شود، باید ساخت و ساز و پی‌ریزی این اماکن در ابتدای امر دقیق و مستحکم انجام شود.
۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۹
گروه های بسیج سازندگی با همه توان در حرکت جهادی و خداپسند به کمک زلزله‌زدگان استان کرمانشاه شتافتند تا با دستان پرعطوفت خود رنگ و بوی سبز و دل‌انگیز نوروز را به این دیار همیشه پهناور بیاورند و طراوت زندگی را به آنان هدیه کنند.
۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۳
مسؤول پروژه بازسازی مدرسه اتحاد اسلام سرپل‌ذهاب مطرح کرد
مسؤول پروژه بازسازی دبستان اتحاد اسلام ریزوند نجف در سرپل‌ذهاب با اشاره به بازسازی مدارس زلزله‌زده روستاهای توابع استان کرمانشاه گفت: استحکام و مقام‌سازی مراکز آموزشی مناطق روستایی از سوی دولت و نهادهای مربوطه ضرورت دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۲
فارس گزارش می‌دهد
فعالیت و اعزام گروه‌های جهادی بسیج سازندگی از سراسر کشور به‌ویژه در استان کرمانشاه تبدیل به‌عزمی ملی و الگوی اقتدار اسلامی برای همگان شده و از آن به‌عنوان راهبرد اصلی با رویکرد فرهنگ‌سازی این خدمات گسترده و سازنده یاد می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۶
در ایام نوروز؛
مسئول جمعیت امداد دانشجویی–مردمی امام علی (ع) کرمانشاه از راه‌اندازی کارناوال "شادی" در مناطق زلزله زده در ایام نوروز خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۹
مدیر فرهنگی سازمان بسیج سازندگی کشور خبر داد:
مدیر فرهنگی سازمان بسیج سازندگی کشور، از اعزام یک هزار و ۳۴۷ گروه جهادی به مناطق محروم کشور طی نوروز ۹۷ خبر داد که از این تعداد ۵۰۰ گروه به نقاط زلزله زده کرمانشاه اعزام می شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۶
مسئول گروه جهادی امام علی(ع) تهران، فعالیت این گروه جهادی در نقاط زلزله زده استان را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۹
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: اهدای جهیزیه به ۱۸۵ زوج در شهرستان ثلاث باباجانی در دستور کار قرار دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد:
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، از تعریف۲۰ میلیارد پروژه محرومیت زدایی در استان برای سال۹۷ خبر داد و گفت: این میزان ۱۰ برابر سال ۹۶ است.

صفحات

تازه ها