۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۹
مدیر فرهنگی سازمان بسیج سازندگی کشور، از اعزام یک هزار و ۳۴۷ گروه جهادی به مناطق محروم کشور طی نوروز ۹۷ خبر داد که از این تعداد ۵۰۰ گروه به نقاط زلزله زده کرمانشاه اعزام می شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۶
مسئول گروه جهادی امام علی(ع) تهران، فعالیت این گروه جهادی در نقاط زلزله زده استان را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد:
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، از تعریف۲۰ میلیارد پروژه محرومیت زدایی در استان برای سال۹۷ خبر داد و گفت: این میزان ۱۰ برابر سال ۹۶ است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۲
جهاد همچنان باقی است؛
گروه جهادی شهیدحججی کانون بسیج مهندسین کشاورزی گیلانغرب به یاری مردم محروم روستای زینل خان شتافت.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۹
گزارش تصویری
گروههای جهادی در کمک به بازسازی خانه های زلزله زده نیازمندان شهرستان اسلام آبادغرب اقدام به فعالیت های عمرانی و خدماتی می نمایند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۵
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انجام گرفت؛
بسیج جامعه پزشکی شهرستان سنقروکلیایی به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با اعزام تیم پزشکی به روستای محروم و دورافتاده ساکنین روستاهای منطقه کیونانات از توابع این شهرستان را ویزیت رایگان کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۲۳
به مناسبت ایام الله دهه فجر؛
به مناسبت ایام الله دهه فجر، گروه های جهادی به مناطق محروم استان کرمانشاه اعزام شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۸
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: به مناسبت ایام یوم الله فجر ۱۴ طرح عمرانی با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از سوی بسیج سازندگی در استان کرمانشاه افتتاح می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۳
جلسه مجمع و شورای جهادی استان کرمانشاه با حضور مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه، مسئولین سازندگی نواحی و جمعی از مسئولین گروه های جهادی و خیرین استان تشکیل شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۶
رئیس سازمان بسیج سازندگی از اعزام هزار گروه جهادی در ایام‌ نوروز به مناطق زلزله زده جهت کمک به ساخت اسکان مردم آسیب‌دیده خبر داد.

تازه ها