شناسه خبر :۹۷۵۱

۱۸۳ پزشک جهادگر در مناطق محروم استان کرمانشاه خدمت‎رسانی می‌کنند

رئیس کمیته امداد ماهیدشت با اعلام حضور گروه جهادی شهید هدایت در بخش محروم سرفیروزآباد گفت: ۱۸۳ پزشک عمومی و متخصص جهادگر در منطقه سرفیروزآباد به ارائه خدمات پزشکی به مردم می‌پردازند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ یوسف نوری با اشاره به حضور گروه جهادی شهید هدایت در بخش محروم سرفیروزآباد اظهار داشت: این گروه جهادی متشکل از ۱۸۳ پزشک عمومی و متخصص، دندانپزشک، روانپزشک، مشاور، رادیولوژیست و فیزیوتراپ است که� تا سی و یکم مرداد ماه به صورت رایگان به مداوای بیماران خواهند پرداخت.

رئیس کمیته امداد ماهیدشت با بیان اینکه گروه جهادی شهید هدایت در شهر هلشی و بخش محروم سرفیروزآباد ماهیدشت حضور یافته است عنوان کرد: این گروه جهادی به صورت کاملا رایگان به مداوای بیماران این منطقه می‌پردازد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به منظور بهره‌مندی تمامی مددجویان نیازمند خدمات درمانی، امدادگرانی را به روستاهای تابعه اعزام کرده است خاطرنشان کرد: امدادگران این نهاد ضمن شناسایی افراد نیازمند به خدمات درمانی، به صورت رایگان وسیله ایاب و ذهاب در اختیار مددجویان برای انتقال به محل استقرار گروه جهادی قرار می‌دهند.

نوری با اشاره به اینکه آن دسته از مددجویانی که نیازمند خدمات درمانی تخصصی‌تر و ادامه روند درمانی باشند از سوی پزشکان گروه جهادی شهید هدایت به دیگر کادرهای درمانی ارجاع داده می‌شوند عنوان کرد: گروه جهادی هدایت هم‌اکنون در دبیرستان دخترانه مطهری به ارائه خدمات دندانپزشکی شامل پروتز، عصب کشی، ترمیم سطحی،� جرم‌گیری و در دبیرستان حضرت زینب ‏به انجام امورات درمانی پزشکی، داروخانه‌ای وخدمات پاراکلینکی شامل رادیولوژی‏، سونوگرافی و آزمایشگاه خدمت‌رسانی می‌کند.

183 پزشک جهادگر در مناطق محروم استان کرمانشاه خدمت‎رسانی می‌کنند

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها