مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه عنوان کرد
شناسه خبر :۸۷۹۹

افتتاح ۶۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: ۶۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان فردا طی مراسمی افتتاح می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سرهنگ حسین قبادی بصیر در گفتگو با خبرنگارما از افتتاح ۶۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی در استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این واحدها توسط سپاه حضرت نبی اکرم استان کرمانشاه (ص) و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) و در قالب تفاهمنامه سه جانبه بین سپاه پاسداران، کمیته امداد امام خمینی (ره) و فرمان اجرایی حضرت امام ساخته شده است.

وی افزود: تفاهم نامه سه جانبه بین سپاه پاسداران، کمیته امداد امام خمینی (ره) فرمان و فرمان اجرایی حضرت امام برای ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد منعقد شده است که ۲۸۰ واحد آن سهم استان کرمانشاه است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: ساخت ۲۸۰ واحد مذکور در استان کرمانشاه از سال ۹۷ آغاز شده است و هم اکنون در فاز اول افتتاح این واحدها هستیم و فردا ۶۰ واحد آن افتتاح و تحویل مالکین خواهد شد.

این مسئول گفت: این واحدها در شهرستان های کرمانشاه، هرسین، سنقر و درودفرامان واقع شده‌اند و فردا طی مراسمی در روستای «زینلان علیا» واقع در بخش سرفیروزآباد به صورت نمادین این ۶۰ واحد افتتاح می شود.

سرهنگ قبادی بصیر از حضور سردار حزنی مشاور فرمانده کل و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران در این مراسم افتتاحیه خبر داد و گفت: سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و استاندار کرمانشاه از دیگر حاضرین در این افتتاحیه خواهند بود.

وی در خصوص زمان بهره برداری از سایر واحدها نیز گفت: پیش بینی می شود حدود چهار ماه دیگر سایر واحد ها نیز به بهره برداری برسد و تحویل مالکان شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اعتبار در نظر گرفته شده برای ساخت و بهره برداری از ۲۸۰ واحد مذکور را حدود ۱۴ میلیارد تومان اعلام کرد که تاکنون حدود ۹ میلیارد تومان آن هزینه شده است.

وی همچنین میانگین پیشرفت فیزیکی ۲۲۰ واحد باقیمانده را نیز ۵۵ درصد اعلام کرد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها