جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه عنوان کرد
شناسه خبر :۸۶۶۶

آغاز اجرای طرح «جهاد همبستگی ملی» در کرمانشاه

جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: طرح «جهاد همبستگی ملی» به منظور بازسازی و نوسازی منازل سیل‌زده استان از امروز اجرایی می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ، مرتضی مرادی در جلسه طرح همبستگی ملی اظهار داشت: طرح «جهاد همبستگی ملی» به منظور بازسازی و نوسازی منازل سیل‌زده در استان کرمانشاه اجرایی می‌شود.

وی افزود: این طرح که با هدف کمک به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور مطرح شد با کمک مردم و خیرین می‌تواند نتایج بسیار اثر بخشی را به دنبال داشته باشد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه در این طرح با محوریت مساجد برنامه ریزی شده است، خاطر نشان کرد: در این راستا با دعوت از مؤمنین و اهالی محله دعوت می‌شود که در ساخت یک یا چند واحد مسکونی کمک کنند.

وی عنوان کرد: همچنین در این راستا از کسبه و بازاریان دعوت شده که جهت تأمین کالاهای اساسی تمام همت خود را به کار بگیرند.

به گفته این مسئول، استان کرمانشاه یکی از استان‌های موفق در راستای یاری رساندن به محرومین و مناطق آسیب دیده از زلزله و سیل است.

وی عنوان کرد: مسئولیت بازسازی مناطق آسیب دیده در سیل وظیفه دولت است و بسیج و سپاه در این زمینه تمام همت خود را به کار گرفته که کمک کند.

مرادی با اشاره به تدابیر رهبر معظم انقلاب در خصوص پای کار آمدن مسئولین در راستای خدمت رسانی به مردم گفت: در این شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌ها تنها راه مقابله و برون رفت از مشکلات خدمت به مردم است بخصوص افرادی که در سیل و زلزله آسیب دیدند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: یکی از مهم‌ترین برکاتی که این طرح به دنبال دارد این است با همبستگی و وحدت ملی یک سرمایه اجتماعی رقم خواهد خورد تا آسیب دیدگان احساس آرامش کنند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها