مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه عنوان کرد
شناسه خبر :۸۶۰۰

حضور بیش از ۱۳ هزار دانش‌آموز کرمانشاهی در اردوهای طرح هجرت طی ۵ سال گذشته

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: بیش از ۱۳ هزار نفر از دانش‌آموزان استان طی ۵ سال گذشته در اردوهای طرح هجرت شرکت کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی حسین قبادی بصیر در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  از شرکت ۱۲۸۰ دانش آموز کرمانشاهی در طرح هجرت ۳ امسال خبر داد و اظهار داشت: این دانش آموزان قرار است کار بازسازی، نقاشی و تجهیز مدارس مورد نظر را در قالب اردوهای مذکور طی تابستان امسال انجام دهند.

وی افزود: در طول ۵ سال گذشته بالغ بر ۲۰۸۶ مدرسه را دانش آموزان در قالب طرح هجرت ۳ بهسازی و تعمیرات آن را انجام داده اند.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه ادامه داد: به این منظور جمعیتی بالغ بر ۱۳۸ هزار نفر روز از دانش آموزان این فعالیت را رقم زدند و با احتساب اینکه هر دانش آموز ۱۰ روز فعالیت داشته حدود ۱۳ هزار و ۸۰۰ نفر از دانش‌آموزان در پنج سال گذشته در این طرح مشارکت داشته اند.

وی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان طی ایام تابستان را از اهداف اصلی این طرح برشمرد و گفت: رویکرد جدید سپاه و بسیج ارتقا و کیفیت بخشی به مباحث جهادی است.

قبادی بصیر افزایش کمی گروه های جهادی را یکی از اهداف اصلی بسیج سازندگی دانست و گفت: این طرح در دو دوره ۱۰ روزه برای هر دانش آموز و در طول فصل تابستان اجرا می شود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها