شناسه خبر :۸۵۵۰

ارائه آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد به ۳۷۱ هزار نفر در مناطق حاشیه‌ای استان کرمانشاه

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد به ۳۷۱هزار نفر در مناطقه حاشیه‌ای استان کرمانشاه ارائه شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سرهنگ حسین قبادی‌بصیر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: علاوه بر فعالیت‌هایی که تمامی اقشار بسیج انجام می‌دهد بسیج سازندگی استان کار ویژه‌ای خاص را بر عهده دارد که آن خدمت‌رسانی به حاشیه شهرها و مناطق محروم است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه با بیان اینکه در ۹ سال گذشته ۳۷۰ هزار و ۷۳۵ نفر در مناطقه حاشیه‌ای استان آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد دیده‌اند گفت: طرح کرامت برای استفاده از توان بسیج در جهت مقابله و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد است.

قبادی بصیر عنوان کرد: در زمینه پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر در برخی از روستاهای استان و مناطق حاشیه شهر کرمانشاه شرایط مناسبی وجود ندارد و برای رفع این معضل بسیج وارد عمل شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه افزود: بسیج با فراهم کردن زیرساخت‌های اصلی در ۱۰ نقطه از روستاها و مناطق حاشیه‌ای کلانشهر کرمانشاه با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی درصدد است که جوانان را از اعتیاد دور کند.

 

‌‌قبادی‌ بصیر با اشاره به بکارگیری ظرفیت بسیج در پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در مناطق آسیب‌پذیر استان کرمانشاه گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و آگاه‌سازی می‌تواند در زمینه پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های آن نقش زیادی ایفا کند.

وی بیان کرد: آموزش در امر کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش بسیار مهمی دارد و در تلاش هستیم تا بتوانیم به شکل مناسب عمل کرده و این مسائل را در حاشیه شهرها و مناطق محروم در اولویت قرار دهیم و در این زمینه به شکل مناسب و قابل قبول عمل کنیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها