شناسه خبر :۸۵۴۵

طرح "جهاد همبستگی ملی" برای بازسازی منازل سیل‌زدگان در کرمانشاه اجرا می‌شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: طرح جهاد همبستگی ملی به منظور بازسازی و نوسازی منازل سیل‌زدگان در استان کرمانشاه اجرایی می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سرهنگ حسین قبادی‌بصیر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با تشریح اقدامات بسیج سازندگی کرمانشاه در مناطق سیل‌زده اظهار داشت: طرح جهاد همبستگی ملی به منظور بازسازی و نوسازی منازل سیل‌زدگان در استان کرمانشاه اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طرح جهاد همبستگی ملی با هدف کمک به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور مطرح شده است گفت: این طرح ایده‌ای کارآمد و راهگشا است که با توجه به برآورده‌های انجام شده جبران خسارت‌های ناشی از سیل به بیش از ۷۰ هزار واحد مسکونی تخریب شده به تنهایی از عهده دولت خارج بوده و نیازمند مشارکت نیروهای جهادی و مردمی است تا بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به بازسازی و تامین نیاز خانواده‌های آسیب دیده اقدام کرد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه بیان کرد: محور این طرح، در سراسر کشور مساجد با رویکرد جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیران برای بازسازی یا نوسازی منزل مسکونی آسیب‌دیده است.

وی با بیان اینکه مساجد همواره محلی برای حل مشکلات جامعه است بیان کرد: این طرح می‌تواند تاثیر بسزایی در استقبال مردم و مشارکت گسترده آنان داشته باشد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه اظهار کرد: به زودی ساخت و مرمت ۵۰۰ باب منزل مسکونی سیل‌زدگان استان کرمانشاه با محوریت مساجد و با حضور گروه‌های جهادی، مردم و خیران آغاز می‌شود.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها