شناسه خبر :۸۴۲۲

طعم شیرین خدمت رسانی در اردوهای جهادی

بسیجیان قاینی در اقدامی خدا پسندانه با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قاینات بیست و یکمین خانه محروم را در روستای حاتم آباد قاین می سازند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسلنی بسیج سازندگی ؛ چه اجری باید بالاتر این باشد که کیلومترها از خانه و کاشانه خود برای خدمت به محرومان آستین همت بالا بزنی و راهی میدان جهاد شوی؛ آن هم جهاد با فقر و محرومیت یا بهتر است بگوییم جهاد فی‌سبیل‌الله...

مادری تنها در یکی از روستاهای محروم قاینات در خانه ای کوچک که محرومیت در آن موج می زند زندگی می کند و زندگیش را با یارانه ای که به او تعلق می گیرد میگذراند و اینک به همت کمیته امداد توانسته است وامی را دریافت و با کمک وام و مقدار کمک بلاعوضی که به وی تعلق گرفته است خوشحال است که صاحب خانه می شود.

او دعایش برای جوانانی است که چند روزی است برای تکمیل خانه اش کمر همت بسته اند و آمده اند تا در جهادی فی سبیل الله سرپناهی برای این مادر حاتم آبادی بنا کنند.

به گفته فخیم زاده مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه قاینات طبق تفاهم نامه ای که فی ما بین بسیج سازندگی و کمیته امداد و بهزیستی شهرستان قاینات بسته شده است تا پایان سال جاری ۶۲ خانه محرومین مرمت بازسازی و یا تکمیل خواهد شد. وی افزود: خانه ای که در روستای حاتم آباد در حال ساخت است بیست ویکمین خانه ای است که تا کنون به همت  بسیجیان قاینات طی اردوهای ۷ روزه و یا ۱۰ روزه  مرمت وباز سازی شده است.

فخیم زاده با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی وطرح هجرت در تابستان ۹۸ گفت: علاقه مندان جهت  شرکت در اردوهای جهادی می توانند به پایگاههای مقاومت بسیج ویا بسیج سازندگی ناحیه قاینات مراجعه نمایند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها