سردار حزنی اعلام کرد؛
شناسه خبر :۵۷۸۷

اجرای بیش از ۱۴ هزار پروژه محرومیت‌زدایی توسط سپاه در کرمانشاه

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه بیش از ۱۴ هزار پروژه محرومیت‌زادیی در کرمانشاه انجام شده است، گفت: ساخت منازل معلولین از برنامه‌های مهم سپاه است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از سپاه نیوز، سردار سید ضیاءالدین حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در آیین افتتاح پروژه‌های ۷۸ واحد مسکونی روستایی اظهار داشت: اولویت اول سپاه خدمت به مردم است به طوری که در تمام نیروهای سپاه از هوافضا گرفته تا نیروی دریایی آن دارای یک قرارگاه محرومیت‌زدایی برای خدمت به مناطق محروم است.

وی با بیان اینکه یک قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی در کشور برای برنامه‌ریزی و دادن ماموریت به سطوح مختلف تشکیل شده است، افزود: تمام فرماندهان سپاه در سطوح مختلف برنامه‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی را با عشق و علاقه خاصی انجام می‌دهند.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه تصریح کرد: کارهای خوبی در کشور انجام شده و تا امروز بیش از ۱۴هزار پروژه در استان کرمانشاه انجام شده است.

وی اظهار داشت: اقدامات خوبی در بحث مساجد، خانه‌های عالم و حوزه‌های علمیه با توجه به کمبود مساجد در استان کرمانشاه نیز در دست اقدام است.

سردار حزنی ساخت واحدهای مسکونی معلولین زلزله زده را بسیار مهم دانست و ادامه داد: ساخت منازل دارای معلولین ازبرنامه‌های مهم سپاه است که درساخت آن باهمکاری دولت وسازمان بهزیستی مشارکت داشته باشد تا هیچ معلولی بدون خانه نباشد.

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه گفت: کسانی که در این استان به مردم احترام گذاشته و باعث خوشحالی مردم می‌شوند و مردمداری و مردمیاری می‌کنند کار آن‌ها قابل تقدیر است.

وی اذعان داشت: وقتی مسئولین مختلف در کنار همدیگر باشند اقدامات آن‌ها قابل توجه وموفق خواهد بود واین موضوع به عینه دراستان کرمانشاه مشهود است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها