سردار ریحانی مطرح کرد
شناسه خبر :۵۷۷۱

کمک ۲۷۰ میلیارد ریالی قرارگاه سازندگی به مناطق محروم

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: قرارگاه بسیج سازندگی وظیفه سازندگی کشور و محرومیت زدایی از مناطق محروم مرزی را با پشتوانه بسیج و حمایت‌های خیرین و نهادهای حمایتی کشور برعهده دارد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از بازی دراز، سردار بهمن ریحانی در آیین افتتاح پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی سرپلذهاب اظهارداشت: هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست، به طوری که امیرمومنان علی (ع) در حکومت خود و خارج از آن به فکر خدمت به مردم در بلاد اسلامی بود وما امروز باید از سیره زندگی امام اول شیعیان الگوبرداری کنیم.

وی با اشاره به وظایف قرارگاه سازندگی بسیج افزود: قرارگاه بسیج سازندگی وظیفه سازندگی کشور و محرومیت زدایی از مناطق محروم مرزی را با پشتوانه بسیج و حمایتهای خیرین ونهادهای حمایتی کشور برعهده دارد.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: قرارگاه سازندگی بسیج با تاسی از امیرالمومنین علی (ع) تا به امروز بیش از ۲۷ میلیارد تومان در مباحث زیرساخت، فرهنگی و بهداشتی وعمرانی در مناطق محروم هزینه کرده است.

سردار ریحانی ادامه داد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی مدت دو سال است که با دستور رهبر معظم انقلاب در استان تشکیل شده و در ۵ دهستان محروم و در سه بستر اشتغالزایی بهداشتی و زیرساخت فعالیت می کند که بخشی از آن توسط قرارگاه محرومیت زدایی و بخشی دیگر نیز توسط خیرین تامین می شود.

وی بیان داشت: اردوهای طرح هجرت درایام تابستان وبهره گیری از شور ونشاط جوانی از دیگر برنامه های بسیج سازندگی است که تفکر والگوی خدمت رسانی در سرلوحه کارهای خودقرارداده وبه مردم خدمت می کند.

وی اذعان داشت : ۷۸واحد مسکونی ساخته و به بهره برداری می رسد که باهمت بسیج سازندگی وخیرین ونهادهای حمایتی انجام گرفته است واین اقدام با توجه به فرمایش رهبر انقاب که زلزله را تبدیل به فرصت کنید انجام شده است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها