فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
شناسه خبر :۵۳۵۷

اقتدار بسیج وسپاهیان گردانهای بیت المقدس به نمایش گذاشته می شود

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائیان محمدرسول الله (ص) ۲ در شهرستان با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت برگزار واقتدار بسیج وسپاهیان گردانهای بیت المقدس به نمایش گذاشته می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سرهنگ نجفعلی کرمی  اظهارداشت: رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائیان بسیج وسپاهیان محمدرسول الله (ص) در سراسر کشور در دومرحله برگزار می شود که مرحله اول آن با اعزام گروههای جهادی به مناطق محروم وزلزله زده به اجرا درآمد.

 

وی بابیان اینکه مرحله دوم رزمایش با نمایش اقتدار بسیجیان وسپاهیان گردانهای بیت المقدس در سراسر کشور اجرا می شود ادامه داد : مرحله دوم رزمایش در شهرستان سرپلذهاب از تاریخ ۲۶ شهریورماه آغاز خواهد شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب اذعان داشت : مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورائیان دردو بخش نمایش اقتدار بسیجیان گردانهای بیت المقدس و اجرای تمرینات تاکتیکی در منطقه عمومی سرپلذهاب اجرا خواهد شد.

 

وی تصریح کرد : رزمایش بزرگ اقتدار عاشورائیان بسیج وسپاهیان محمد رسول الله(ص) با شعار وحدت ، ایستادگی و پیشرفت درسراسر کشور اجرا می شود وهدف از آن به نمایش گذاشتن اقتدار بسیج و سپاهیان می باشد.

 

رزمایش اقتدار عاشورائیان بسیج وسپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ از تاریخ ۲۶ شهریورماه با حضور بسیج وسپاهیان گردانهای بیت المقدس در منطقه عمومی سرپلذهاب برگزار خواهدشد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها