شناسه خبر :۲۸۷۴

اجرای ۳۳ پروژه محرومیت زدایی در استان کرمانشاه

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، گفت: سال گذشته اعتبار محرومیت زدایی در نظر گرفته شده برای استان تنها یک میلیارد تومان بود که امسال بیش از دو میلیارد تومان است.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ حسین قبادی ‌بصیر مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در راستای خدمات رسانی در مناطق محروم به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: از ابتدای امسال اجرای ۳۳ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار قرار گرفت.

 

وی ابراز امیدواری کرد که این پروژه های تا پایان سال و یا سه ماه ابتدای سال آینده به اتمام برسند، چراکه تاکنون امسال از محل اعتبارات محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی مبلغ ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: سال گذشته اعتبار محرومیت زدایی در نظر گرفته شده برای استان تنها یک میلیارد تومان بود.

 

به گفته سرهنگ قبادی بصیر، از جمله اجرای طرح های محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی نیز می توان به ساخت ۱۹ باب مسجد با زیربنایی مجموعا هشت هزار و ۲۰۰ متر مربع اشاره کرد.

 

وی با اشاره به تعمیر مسکن ۵۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه، گفت: از دیگر اقدامات این سازمان رفع مشکل سرویس های بهداشتی در برخی از روستاهاست.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، ساخت خانه عالم در شهرستان های اسلام آبادغرب، کرمانشاه و سنقروکلیایی و احداث سه خانه نیازمند در شهرستان های کرمانشاه و سنقروکلیایی از دیگر اقدامات این سازمان در رفع محرومیت زدایی به شمار می رود.

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها