شناسه خبر :۲۲۰۳

برگزاری مجمع و شورای جهادی بسیج سازندگی استان کرمانشاه

جلسه مجمع و شورای جهادی استان کرمانشاه با حضور مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه، مسئولین سازندگی نواحی و جمعی از مسئولین گروه های جهادی و خیرین استان تشکیل شد.
نسخه مناسب چاپ

 

صبح امروز جلسه مجمع و  شورای جهادی استان کرمانشاه با حضور مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه، مسئولین سازندگی نواحی و جمعی از مسئولین گروه های جهادی و خیرین استان در محل سالن جلسات این سازمان تشکیل شد .  در این جلسه مسئولین سازندگی نواحی  گزارشی  از فعالیتهای خود ارائه نمودند سپس     کارگروه های  فرهنگی، عمرانی ، اقتصادی و بهداشت انتخاب و  مناطق هدفی که برای خدمات رسانی اردوهای جهادی از طرف نواحی انتخاب شده بود مورد بررسی قرار گرفت

قبادی بصیر در این جلسه گفت: با گسترش اردوهای جهادی حفظ نظام در صدر مهم ترین کارها قرار می گیرد همچنین در اردوهای جهادی سه هدف را می توان دنبال کرد اول تشکیلات گروه های جهادی مستحکم خواهد شد دوم هوای نفس ومنیت از بین افراد حاظر در اردو زدوده خواهد شد وسوم خدمتی هم در کنار این اردو به محرومین از قبیل (ساخت خانه محروم, اقدامات فرهنگی )در قالب این اردو صورت میگیرد .

مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه افزود : گروه های جهادی منسجم درمناطق هدف بسیار می تواند ما را در عرصه محرومیت زدایی یاری کنند همچنین  گروه های جهادی اولویت کار خود را نقاط محروم حوزه سرزمینی خود قرار دهند .

وی گفت : محرومیت های ما در جامعه از قبیل (فرهنگی , اجتماعی و...) با همت شما و کار جهادی شماعزیزان رفع خواهد شد تا مردم طعم شیرین خدمت وخدمت رسانی را بچشند و خود به میدان بیایند.

در پایان مسئولین گروه های جهادی فعال نیز آمادگی خود راجهت محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق محروم اعلام کردند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها