شناسه خبر :۱۰۹۱۳

نیمی از فعالیت‌های جهادی ۱۰ سال گذشته در استان کرمانشاه مربوط به امسال است

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در ۱۰ سال گذشته بیش از ۴۰۰۰ اردوی جهادی در استان برگزار شده است گفت: بیش از نیمی از این اردوها مربوط به امسال است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سرهنگ حسین قبادی‌بصیر در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی که در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد با اشاره به اینکه بعد از طرح اعتلای خدمت‌رسانی اقداماتی مؤثر در استان انجام شده است اظهار داشت: تعداد گروه‌های جهادی استان اکنون به ۳۷۸ گروه شناسنامه‌دار و دارای هدف مشخص رسیده و ۸۲۷ گروه جهادی محله محور نیز در سطح پایگاه‌ها ایجاد شده‌اند.

قبادی‌بصیر با بیان اینکه در طول ۱۰ سال گذشته تاکنون ۴۴۰۳ اردو توسط گروه‌های جهادی برگزار شده که ۲۶۰۰ اردو مربوط به سال ۹۸ است عنوان کرد: در این مدت ۱۰۲ هزار نفر روز اردو انجام شده که ۵۴ هزار و ۴۴۸ نفرروز یعنی نیمی از فعالیت‌های جهادی مربوط به امسال است.

وی با اشاره به اینکه در جریان سیل ۱۹۲ جهادگر در لرستان خدمت‌رسانی کردند گفت: نزدیک به ۹۰۹ نفر از گروه‌های جهادی در جریان سیل در استان فعالیت کردند و ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر نیز در فعالیت‌های امدادی در محله‌ها حضور داشتند.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال ۳۳هزار نفرروز  در قالب طرح هجرت در ۴۸۹ مدرسه حضور داشتند افزود: به بیش از ۱۷ هزار و ۳۳۵ نفر در حوزه اشتغال آموزش ارائه و به ۵۰۰۰ نفر نیز وام پرداخت شد.

قبادی‌بصیر با اشاره به اینکه رویکردهای جدیدی در حوزه اقتصادی در نظر گرفته شده و همکاری مناسبی با دستگاه‌های مختلف انجام شده است گفت: طرحی در حمایت از یک یا دو محصول در سطح گسترده در استان در دست انجام است.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و توجه آن به قشر جوان و بسیجیان عنوان کرد: در حوزه جهادی شوراهای جهادی در تمام شهرستان‌ها شکل گرفته و اعضای هیئت رئیسه مجمع جهادی استان انتخاب شده‌اند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها