فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه:
شناسه خبر :۱۰۸۷۳

هیچ خدمتی در جمهوری اسلامی ایران بالاتر از کمک به مردم نیست

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: هیچ خدمتی در نظام جمهوری اسلامی ایران بالاتر از کمک به مردم نیست.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سردار بهمن ریحانی در همایش «طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی» اظهار داشت: در طول ۴۰ ساله انقلاب تمام شیاطین بزرگ برای سست شدن پایه های انقلاب متحد شدند.

وی کار جهادگران بسیجی در محرومیت‌زدایی را در محکم کردن پایه‌های نظام را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: کار شما جهادگران بسیار ارزشمند است، این کار صرفا خدمت‌رسانی نیست بلکه شما پایه های نظام جمهوری اسلامی را محکم کردید.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: کار جهادگران دقیقا در نقطه مقابل خواسته‌های دشمن قرار دارد، چون آنها جامعه ایران اسلامی را جامعه‌ای بی تفاوت به اعتقادات و هم‌نوع را می‌خواهند.

سردار ریحانی بصیرت افزایی در این جهاد کبیر را وظیفه خطیر برای جهادگران برشمرد و بیان داشت: این کار جنگیدن با اهداف و سیاست های فکری و فرهنگی دشمن است، زمانی که در عرصه جهاد و کار تلاش می‌کنید و بخشی از فکر افراد را به این امر وا می دارید این یعنی نقطه مقابل خواسته های دشمنان ما که به دنبال سست کردن پایه های نظام هستند.

وی تصریح کرد: در حوادث روزهای گذشته که اشرار در کشور به راه انداختند مشاهده کردید که در جغرافیایی که کار محرومیت‌زدایی و آبادانی توسط جهادگران انجام شد هیچ مشکلی نداشتیم، البته مردم فهیم هستند و درک دارند.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به توصیه اکید رهبر معظم انقلاب بر اقدامات و کارهای اجتماعی سپاه و بسیج ادامه داد: هیچ خدمتی در نظام جمهوری اسلامی ایران بالاتر از کمک به مردم نیست.

سردار ریحانی بیان داشت: اگر نگاهی به تاریخ زندگی امیرالمومنین (ع) بیاندازیم می‌بینیم که ایشان لذت‌بخش ترین دوران زندگی بابرکتشان را نه دوران حکومتداری بلکه زمانی که برای محرومان کار می‌کردند، می‌دانستند.

وی با تصریح اینکه فقر ایمان را سست می‌کند، گفت: کار شما در فقرزدایی بسیار رزشمند است و این اقدامات حتی می‌تواند جامعه را زنده کند.

وی اقدامات گروه‌های جهادی را مایه عزت و سربلندی نظام و عصبانیت و ناراحتی دشمنان بیان و از زحمات آنها تقدیر کردم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها