آیت الله علما:
شناسه خبر :۱۰۲۸۴

ایستادگی در مقابل ابرقدرت‌ها نشان از عظمت جمهوری اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: امروز مقاومت و ایستادگی کشور ما در مقابل ابرقدرت‌ها عظمت و عزت جمهوری اسلامی را می رساند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ آیت الله مصطفی علما صبح امروز شنبه در دیدار با جهادگران اظهار داشت:ضروری است با تلاش‌های سازنده کشور را بسازیم اگرچه تاکنون اقدامات شایسته‌ای در این راستا صورت گرفته است اما کافی نیست.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از اقدامات صورت گرفته در کشور پس از انقلاب سخن گفت و افزود: در حال حاضر روستاها و نقاط دور افتاده یکسری امکانات از قبیل گاز، آب،برق،تلفن و... دارند اما باید برای آن دسته از امکانات را که ندارند تلاش کنیم.

آیت الله علما عنوان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند کشور ما ام القری است و این مادر بودن تکلیف را سنگین می کند چرا که امروز منطقه به قدرت و موقعیت ایران چشم دوخته اند.

وی گفت: این قابل قبول نیست که ما در دنیا تاثیر گذار باشیم و مشکلاتی هنوز در کشور داشته باشیم لذا کار جهادی اینجا بسیار محسوس است.

امام جمعه کرمانشاه بیان داشت: اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید می‌کند از ظرفیت جوان ها در راستای توسعه کشور باید استفاده شود در راستای همان اقدام پیامبر(ص) است که برای جوانان حساب ویژه ای باز کرده بود.

آیت الله علما ادامه داد: اگر در دفاع مقدس یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادیم به خاطر رشادت ها و از خودگذشتگی های جوانان کشور بوده است.

وی اظهار داشت: آمریکا در نانجیبی نمره ۲۰ دارد اما جرات ندارد به کشور نگاه کج داشته باشد و این به دلیل همین از خود گذشتگی، ایثار و مقاومت جوانان در مقابل دشمنان و در دفاع از کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خدمت به مردم به خصوص ضعفا و فقرا یک وظیفه عنوان کرد و بیان داشت: هر کس در حد توان و امکانات باید از خدمت گذاری به مردمی که ۴۰ سال انقلاب را حفظ کردند و شایسته خدمت هستند، کوتاهی نکند.

وی با اشاره به بیاناتی از امام (ره) در خصوص اینکه فرمود ما انقلاب را صادر می کنیم، گفت: امروز می بینیم این فکر مقاومت و ایستادگی و شکست دشمن به همه کشورهای اسلامی منتقل شده است.

آیت الله علما خاطر نشان کرد: یکی از مصادیق مرگ بر آمریکا این است که ما کشور را بسازیم و در همه حوزه‌ها به توسعه برسیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان داشت: امروز مقاومت و ایستادگی کشور ما در مقابل ابرقدرت ها عظمت و عزت جمهوری اسلامی را می رساند لذا ضروری است این عزت و بزرگی را حفظ کنیم و یکی از راه های حفظ آن خدمت به ضعفا و فقرا است.

وی با اشاره به خدمات شایسته بسیج سازندگی اظهار داشت: جهاد در راستای سازندگی بسیار با ارزش است و باید کشور و مملکت را بسازیم و دست فقرا و نیازمندان را بگیریم و در این راستا از هیچ کمکی دریغ نکنیم.

آیت الله علما نظام مقدس جمهوری اسلامی را نظامی منحصر به فرد در روی کره زمین معرفی کرد و گفت: اگر امروز ابرقدرت های جهان از جمله اسرائیل قدرت ایستادگی در مقابل کشورهای مسلمان همچون لبنان، سوریه و ... را ندارد به خاطر این است که این کشورها از ایران الگو گیری کرده اند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها