ویزیت رایگان ۳۰۰۰ نفر توسط خادمیاران سلامت رضوی در کرمانشاه

چهارشنبه, 05/30/1398 - 12:31 kermanshah

ویزیت رایگان ۳۰۰۰ نفر توسط خادمیاران سلامت رضوی در کرمانشاه

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه گفت: بیش از ۳۰۰۰ نفر از خانواده‌های محروم استان توسط خادمیاران سلامت رضوی رایگان ویزیت درمانی شدند.
ویزیت رایگان ۳۰۰۰ نفر توسط خادمیاران سلامت رضوی در کرمانشاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سید محمدجعفر امامیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه به منظور خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان طرح «دستان مهربانی» را به منظور ویزیت رایگان محرومان در مناطق کم برخوردار حاشیه شهر از مدت‌ها پیش آغاز کرده است.

 مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: در این طرح پزشکان خادمیار با حضور در مساجد و حسینیه‌های مناطق مورد هدف به ویزیت رایگان بیماران می‌پردازند.

 وی افزود: خادمیاران سلامت با هدف کمک به بهبود و ارتقاء وضعیت سلامت جامعه، ارائه خدمات درمانی و تلاش در جهت کاهش مشکلات نیارمندان اعزام می‌شوند و محرومیت‌‌زدایی در حوزه سلامت یکی از مهم‌ترین اهداف این نمایندگی است.

امامیان از هفدهمین اردوی جهادی خادمیاران کانون سلامت در روستاهای محروم کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: پزشکان و خادمیاران در هفدهمین اردوی سلامت سال جاری با حضور در روستاهای اطراف شهرستان سنقر به 340 نفر خدمت‌رسانی کردند و آمار خدمات ارائه شده کانون سلامت رضوی در سال جاری به بیش از 3000 نفر می‌رسد.

ویزیت رایگان 3000 نفر توسط خادمیاران سلامت رضوی در کرمانشاه

 وی با اشاره به در این مرحله از طرح دست‌های مهربانی 9 نفر از جهادگران رضوی حضور دارند عنوان کرد: پنجشنبه 24 مردادماه خادمیاران کانون سلامت جهت اجرای اردوی جهادی بهداشت و درمان به روستاهای توابع شهرستان سنقر اعزام شدند.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: در این اردوی جهادی به 340 نفر خدماتی همچون ویزیت و داروی رایگان، جراح‌های سطحی،تست قند و فشار خون انجام شد و موارد خاص و نیازمند به سطح بالاتری از درمان به کلینک‌های وابسته به دانشگاه همراه با تعرفه دولتی ارجاع داده شد.

وی افزود: کانون سلامت در سال جاری به بیش از 3000 نفر در قالب  17 اردوی جهادی تحت عنوان طرح دست‌های مهربانی خدمت‌رسانی کرده است.