کرمانشاه|خدمت‌رسانی پزشکان جهادی گروه شهید هدایت به زائران حسینی

چهارشنبه, 06/27/1398 - 11:04 kermanshah

کرمانشاه|خدمت‌رسانی پزشکان جهادی گروه شهید هدایت به زائران حسینی

مسئول گروه جهادی شهید هدایت گفت: پزشکان جهادی گروه شهید هدایت در مسیر پیاده‌روی اربعین نجف تا کربلا به زائران خدمت‌رسانی خواهند کرد.
 کرمانشاه|خدمت‌رسانی پزشکان جهادی گروه شهید هدایت به زائران حسینی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ حیدرعلی مزروعی با اشاره به اینکه گروه جهادی شهید هدایت برای دومین سال متوالی به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در زمینه‌های بهداشت و درمان خدمت‌رسانی خواهد کرد اظهار داشت: سازماندهی این نیروهای متخصص در فاصله یک ماه و نیم مانده به اربعین، طی فراخوانی از نیروهای درمانی داوطلب اعم از پزشک، پیراپزشک، پرستار، فیزیوتراپ انجام شده که برای خدمات‌رسانی در پیاده‌روی اربعین دعوت شدند.

مسئول گروه جهادی شهید هدایت گفت:  از سال قبل کار جدیدی را شروع کردیم که در قالب گروه پنج نفره و با حضور 50 نفر از جهادگران در مراسم راهپیمایی اربعین در مسیر به ارائه خدمت به زائران اربعین پرداختیم.

وی عنوان کرد: امسال نیز 8 تا 12 گروه جهادی در قالب گروه‌های پنج نفره از داوطلبان حوزه درمانی به عنوان خادمان جهادی اربعین حسینی در رشته های پزشکی، پرستاری، داروسازی، فوریت‌های پرشکی به کشور عراق اعزام شدند و در مسیر پیاده‌روی اربعین نجف تا کربلا به زائران خدمت‌رسانی خواهند کرد.

مزروعی افزود: این پزشکان جهادگر به طور سیار در  خدمت زائرانی هستند که به‌دلیل خستگی نمی‌توانند خود را به پایگاه‌های پزشکی برسانند.