پنجشنبه 1400/10/30 - 14:02
ف
استان کرمانشاه
.

اعضای مجمع جهادگران استان کرمانشاه انتخاب شدند

اعضای مجمع جهادگران استان کرمانشاه در جریان برگزاری انتخابات با حضور دبیر مجمع جهادگران کشور انتخاب شدند.

جلسه انتخابات مجمع جهادگران استان کرمانشاه صبح امروز با حضور دکتر ضرغام پرنیان دبیر مجمع جهادگران کشور، سرهنگ بهشتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و‌ سرهنگ فرزاد دوستوندی مسئول بسیج‌سازندگی کرمانشاه و شورای جهادی شهرستانها در محل سالن جلسات سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار گردید.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در نشست انتخاب مجمع جهادگران استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هر چه داریم از مجاهدت‌های شبانه‌روزی امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری، شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم است اظهار داشت: اگر بخواهیم در فعالیت‌های جهادی منشأ اثر باشیم باید بیانیه گام دوم انقلاب را به خوبی مطالعه کنیم.

سرهنگ سعید بهشتی‌راد با بیان اینکه نیروهای جهادی به فرمایشات رهبری توجه کرده و در کارها از آنها استفاده کنند گفت: نیروهای جهادی باید فرمایشات امام خامنه‌ای را خوب بخوانند یا گوش دهند تا آنها را خوب درک و فهم کنند به بیانات معظم له خوب عمل کنند تا ولایتمدار واقعی باشند.

وی با اشاره به اینکه  رهبر معظم انقلاب  بارها فرمودند برای تدوین بیانیه گام دوم انقلاب بسیار زحمت کشیدند و باید نیروهای انقلابی و جهادی روی این بیانیه خوب کار کنند عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیانیه گام دوم موضوع خدمت‌رسانی است که امام خامنه‌ای در این رابطه می‌فرمایند نخستین جهاد شما جوانان ترزیق روحیه امید در بین مردم و جامعه و در تقابل با تبلیغات رسانه‌های دشمن است و این ترزیق روحیه امید در بین مردم جز با خدمت‌رسانی و روحیه جهادی میسر نمی‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه  باید هر لحظه خداوند را به خاطر وجود نعمت ولایت‌ فقیه و رهبر فرزانه‌ای چون امام خامنه‌ای شکرگزار هستیم گفت: مردم ما بابت خمودگی و عدم کارایی برخی مسئولان  در گذشته، دچار یاس و ناامیدی شدند و نخستین وظیفه جهادی ما ترزیق روحیه امید در بین ملت است.

بهشتی‌راد با بیان اینکه براساس تحقیق اندیشکده‌های غربی ایران از لحاظ عدم استفاده از  ظرفیت‌های انسانی و طبیعی رتبه نخست را در جهان دارا است عنوان کرد: اگر کسی بخواهد در حال و آینده انقلاب نقش‌آفرینی داشته باشد باید فرمایشات امام خامنه‌ای را در رابطه با موضوع  تولید، جهاد، جهاد کبیر و دیگر مسائل  خوب مطالعه کند زیرا پیمودن راه بدون نقشه راه میسر نیست. 

وی با بیان اینکه بسیج بالاترین ارزش انقلاب بعد از نعمت ولایت فقیه است و نیروهای بسیجی خادم مردم هستند افزود: اگر بخواهیم از ظرفیت گروه‌های جهادی در پروژه‌های عمرانی، پزشکی، اقتصادی و اجتماعی به نحو احسن استفاده کنیم باید این گروه‌ها را توانمند کنیم و در عقد قراردادهای پروژه‌های محرومیت‌زدایی از توان نیروهای جهادی به منظور افزایش کیفیت کار استفاده کنیم.

بهشتی‌راد با بیان اینکه از اولویت‌های  اساسی ما در بسیج سازندگی، اشتغال‌زایی گروه‌های جهادی است و باید از ظرفیت و توان 300 هزار نفر بسیجی شهرستان کرمانشاه استفاده حداکثری  را در پیشبرد امور انقلاب و خدمت به مردم به‌کار بگیریم عنوان کرد: امیدواریم طرح استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی در مجلس پیگیری شود.

رئیس  سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه در انتخابات  مجمع جهادی استان کرمانشاه  با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی با تخصص‌های مختلف در کنار هم جمع شده‌اند تا بتوانند گرهی از مشکلات مردم نیازمند و محروم باز کنند اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های بسیج سازندگی، توانمندسازی گروه‌های جهادی است تا در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به مردم از ظرفیت گروه‌های جهادی استفاده شود.

1

دبیر مجمع عالی جهادگران کشور با اشاره به اینکه پروژه‌های عمرانی بهانه‌ای برای ترویج گفتمان جهادی است گفت: در صورت تصویب طرح شرکت گروه‌های جهادی در عقد قرارداد پروژه‌های عمرانی سود حاصل از این موضوع، در صندوق هیئت محوری که تحت نظر گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی است واریز خواهد شد.

ضرغام پرنیان بیان کرد: همانطور که امام خامنه‌ای فرمودند باید گفتمان جهادی برای خیل عظیمی  از جوانان تبیین شود و تا فرهنگ مسئولیت‌پذیری در جامعه شکل نگیرد نباید انتظار ظهور امام زمان (عج) را داشته باشیم و حس مسئولیت‌پذیری تنها با روحیه جهادی شکل می‌گیرد.

2

 فرزاد دوستوندی عنوان کرد: باید تمام توان و ظرفیت‌ها به‌کار بسته شود تا چهره محرومیت از شهرها و نقاط محروم زدوده شود.

وی افزود: توانمندسازی مردم و جامعه بر مبنای تفکر انقلابی و ولایی از مهم‌ترین اهداف سازمان بسیج سازندگی است که به شکل مطلوبی این امر مهم در قالب اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم انجام می‌شود.

دوستوندی با بیان اینکه بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی تاکنون در حوادث مختلف خدمات خوبی را در سطح روستاها و مناطق  محروم انجام داده‌اند بیان کرد: باید گروه‌های جهادی در همه عرصه‌های عمرانی، بهداشتی، خدماتی، اقتصادی کیفیت کار خود را با توانمندسازی افزایش دهند.

 گفتنی است؛ به دلیل وضعیت جوی، در این جلسه فقط اعضای شورای شهرستان کرمانشاه، نواحی دانشجویی و عشایری حضور داشتند و مابقی شهرستانها بصورت ارتباط تصویری در جلسه حاضر شدند و درنهایت اعضای زیر بعنوان منتخبین و اعضای مجمع جهادگران استان انتخاب گردیدند:

۱- آقای سیدعلی تنها حسینی ۸۰ رای (رئیس مجمع جهادگران استان)

۲- آقای فردین رحیمی ۷۲ رای ( جانشین مجمع جهادگران استان)

۳- خانم محدثه درند ۲۴ رای ( مسئول کارگروه های مجمع جهادگران استان)

۴- خانم اکرم نعمتی ۳۴ رای (مسئول آموزش و کیفی سازی مجمع جهادگران استان)

۵- آقای نعمت محمدی ۲۴ رای ( مسئول بازرسی و هیئت نظارت مجمع جهادگران استان)

ــ خانم سارا فرخی ( عضو علی البدل )

ــ آقای بهنام غفاری ( عضو علی البدل )

ــ آقای  صبا احمدیفر  ( عضو علی البدل )

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.