یکشنبه 1400/08/30 - 00:31
طاهره باقلی
استان کرمانشاه
سرپرست سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) خبرداد:

افتتاح ۲۲ پروژه محرومیت زدایی در کرمانشاه به مناسبت هفته بسیج

سرپرست سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) از افتتاح ۲۲ پروژه محرومیت زدایی در کرمانشاه به مناسبت هفته بسیج خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سرهنگ فرزاد دوستوندی امروز یکشنبه در آیین بهره برداری از پروژه آبرسانی روستاهای سریلان و شارع بخش سرفیروزآباد کرمانشاه، اظهار داشت: امروز در دومین روز هفته بسیج با حضور معاون اول رییس جمهوری به صورت ویدئوکنفرانسی ٢ هزار و ۵۵۰ طرح عمرانی در کشور افتتاح می شود که از این تعداد ۲۲ پروژه در استان کرمانشاه است.

سرپرست سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) افزود: پروژه آبرسانی به دو روستای سریلان و شارع که با کمک خیرین و مشارکت مردم روستا امروز افتتاح شد جزو آن طرح ها هستند.

وی خاطر نشان کرد: مهاجرت معکوس روستاییان از مزیت های افتتاح این پروژه است که پس از استارت، رخ داد و امیدوارم با این کار تولید و بهره برداری به روستا بر گردد و شاهد عمران و آبادی در این روستا باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.