سه شنبه 1399/12/12 - 15:23 kermanshah-admin
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص):

دستیابی به پیشرفت های چشمگیر در کشور مرهون پشتیبانی های مردمی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: امروز دستیابی به پیشرفت های چشمگیر در کشور مرهون پشتیبانی های مردمی است و هرچه در خدمت به این مردم شایسته تلاش کنیم مورد رضایت خدا و ولایت خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی،  حجت الاسلام شمس الله جلیلیان نیز در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه هدف از این اقدام را تحقق منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد و اظهار داشت: با هم افزایی و انسجام و بهره گرفتن از نهادهای انقلابی به قله‌های موفقیت می‌رسیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: در طول این سال‌ها اثبات شده که هر جا نهادهای انقلابی با روحیه جهادی و انقلابی وارد شدند موفق عمل کردند.

وی با بیان اینکه یأس و ناامیدی در کار آنها نیست، بیان داشت: از همه امکانات در مسیر خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد چرا که مردمی که همواره در صحنه های مختلف پشتیبان نظام بوده‌اند و در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب گام برداشته‌اند مستحق خدمت هستند.

حجت‌الاسلام جلیلیان خاطرنشان کرد: امروز دستیابی به پیشرفت های چشمگیر در کشور مرهون پشتیبانی های مردمی است و هرچه در خدمت به این مردم شایسته تلاش کنیم مورد رضایت خدا و ولایت خواهد بود.