یکشنبه 1399/09/30 - 13:34 kermanshah-admin

روحیه ایثارگری و از خود گذشتگی در پرستاران یادآور ایام دفاع مقدس است

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه ضمن پیوستن به پویش "جهادگر سلامت خسته نباشی"، گفت: روحیه ایثارگری و از خود گذشتگی در پرستاران به شکلی است که ما را به یاد ایام دفاع مقدس و حضور رزمندگان در جبهه جهاد و شهادت می اندازد.


سرهنگ کامران هزارخانی  ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س) اظهار داشت: در این شرایط سختی که شیوع ویروس کرونا برای کشور ما ایجاد کرد پرستاران ثابت کردند که ایثارگران پیرو حضرت زینب(س) هستند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه افزود: در این مدت ده ماه که از شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد، روحیه ایثارگری و از خود گذشتگی در پرستاران به شکلی است که ما را به یاد ایام دفاع مقدس و حضور رزمندگان در جبهه جهاد و شهادت می اندازد.

وی خاطر نشان کرد: آنها با خستگی و کمبود امکانات و مشکلات مالی و معیشتی که دارند با جان و دل پای کار هستند و امروز اگر شاهد این هستیم که روز به روز شرایط کرونایی در کشور بهتر می شود بخش عظیمی از آن مدیون پرستاران و جامعه درمانی و پزشکی هستیم.

سرهنگ هزار خانی گفت: بنده نیز ضمن پیوستن به پویش " جهادگر سلامت خسته نباشید" به پرستاران و امدادگرانی كه شبانه‌روز و بی وقفه سلامتی خود را در مسیر بهبود و درمان هموطنان قرار داده و از هیچ كوششی دریغ نمی‌كنند، خداقوت می گویم و برای آنها آرزوی توفیق دارم و مطمئن هستیم که این رنج و زحمت آنها در پیشگاه الهی بدون اجر و پاداش نخواهد بود.

6