جمعه 1399/08/30 - 14:34 kermanshah-admin
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه :

رزمایش کمک مومنانه ویژه گرامیداشت هفته بسیج در صحنه اجرا می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت: برگزاری رزمایش کمک مومنانه یکی از برنامه های شاخص است که در هفته بسیج اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیچ سازندگی،سرهنگ پاسدار مسعود کاظمی در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: در هفته بسیج سال جاری با توجه به شرایط ویژه کرونایی ویژه برنامه های خاصی در شهرستان صحنه اجرا می‌شود که با توجه به شرایط موجود سعی شده تا تجمع ها به حداقل برسد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه افزود: رویکرد اصلی هفته بسیج در سال ۹۹ خدمت رسانی خالصانه به مردم خواهد بود که توسط حوزه ها و پایگاه های بسیج در سطح شهرستان صورت می‌گیرد.

سرهنگ کاظمی افزود: استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای اجرای ویژه برنامه های غیر حضوری بازهم با نقش آفرینی بسیجیان نیز انجام خواهد شد.

 وی با بیان اینکه دشمن تلاش می کند تا یاس و ناامیدی را در جامعه حاکم سازد گفت: بسیج با تزریق انگیزه و امید به جامعه سبب ایستادگی مردم در برابر دشمنان شده است.

وی در پایان گفت: آزاد سازی چند زندانی جرائم غیر عمد، ویزیت رایگان، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، انجام رزمایش کمک مومنانه، نشست های روشنگری مجازی در قالب ثامن، توزیع ماسک رایگان، اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اجتماعی و ... از جمله برنامه های شاخص در گرامیداشت هفته بسیج درشهرستان صحنه است.