دوشنبه 1399/07/21 - 08:07 kermanshah-admin
جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:

همدلی مردم ایران دشمنان را به بن بست کشانده است/ از این نظام در برابر هر نوع تهدیدی دفاع خواهیم کرد

جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: عصبانیت رئیس جمهور آمریکا نشان از شکست آنها در برابر همدلی ملت ایران است و می بینیم به هر نقشه ای رو می آورد به بن بست می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سردار مرتضی مرادی در مرحله دوم کمک مومنانه ویژه اصحاب رسانه که به همت بسیج رسانه استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در مقطع حساسی که دشمن در فضای مجازی و حقیقی قصد دارد مردم را به یاس و نا امیدی بکشاند ونسل جوان را نسبت به نظام و انقلاب بد بین کند تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در رابطه با نهضت کمک های مومنانه تدابیری الهی بود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: در این راستا کسانی که دلسوز نظام و انقلاب بودند، سازمانها و نهادهای کمک رسان با محوریت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) و فرماندهی فرمانده کل سپاه پای کار آمدند.

وی خاطر نشان کرد: این کمک های مومنانه دراین شرایط سخت بدون شک نزد خداوند متعال و در ذهن مردم ماندگار خواهد شد.

سردار مرادی بیان داشت: عصبانیت رئیس جمهور آمریکا نشان از شکست آنها در برابر همدلی ملت ایران است و می بینیم به هر نقشه ای رو می آورد به بن بست می رسد.

وی گفت: دشمنان تلاش کردند که با تحریم های ظالمانه در این شرایط شیوع بیماری کرونا به جمهوری اسلامی فشار وارد کنند اما به لطف خداوند و برکت خون شهدا و همچنین تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، نظام مقدس جمهوری اسلامی مقتدرانه در مقابل اقدامات ظالمانه استکبار ایستادگی کرده و هیچ وقت تسلیم نخواهند شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه اظهار داشت: ما اعلام کردیم تا آخرین قطره خون از این نظام در برابر هر نوع تهدیدی دفاع خواهیم کرد چرا که مردم برای این نظام هزینه های سنگینی پرداخت کردند.

23