مراسم افتتاحیه مرحله سوم احداث ۱۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان با حضور سردار معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا و مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای گری دوجی آق قلا برگزار شد.
مازندران یکی از استان های مهم در اعزام گروه های جهادی در رفع محرومیت هاست،جوانانی که برای رفع مشکلات توان خود را بکار می گیریند،جشنواره ملی جهادگران با قدردانی از حضورشان افراد شاخص را معرفی کرده است.خانم زارع از مازندران یکی از این دانشجویان است.گزارشی از:سمیه فقیه
برنامه های سال ۹۹ مازندران بر اساس طرح های مختلف تعریفی مدیران انجام می شود و براساس طرح های محرومیت زدایی اعتبارات جغرافیایی محور اختصاص خواهد یافت.
رئیس بسییج سازندگی مازندران گفت:فعالیت های زمانبر در تحقق اقتصاد مقاومتی توجیه پذیر نیست و نظرات کارشناسی شده در حوزه اقتصاد مقاومتی با همیاری دستگاه های اجرایی می تواند در مجله منهای نفت منتشر می شود. 
در جلسه ای با روسای بسیج سازندگی شهرستان ها و مناطق بسیج سازندگی اهداف و برنامه های سال ۹۹ این سازمان تشریح شد.
مدیر محرومیت زدایی بسیج سازندگی مازندران گفت:واحد محرومیت زدایی بسیج سازندگی با رویکردی چند منظوره در زمینه های مختلف عمرانی،زیربنایی،فرهنگی،رسیدگی به محرومان،تهیه جهیزیه،ساخت مزار شهدا فعالیت دارد.
رییس بسیج سازندگی استان کرمان با بیان اینکه ۱۲ واحد مسکونی، کمتر از ۹۰ روز ساخته و تحویل مددجویان بهزیستی شهرستان منوجان شد، از تحویل ۵ واحد مسکونی دیگر تا پایان بهمن خبر داد.
ارزش بالاي این ماهیان موجب شده که صید بی‌رویه، نسل آن‌ها را با خطر انقراض مواجه نماید. هرچند تولید بچه ماهیان خاویاري با هدف رهاسازي به دریا و بازسازي ذخایر طبیعی در کشورمان بیش از چهل سال قدمت دارد، اما پرورش ماهیان خاویاري با هدف تولید گوشت و خاویار در حدود دو دهه است که در کشورمان آغاز شده است،به همت جوانان ایرانی دومین واحد پرورشی خاویاری شمال کشور در جویبار در راستای اقتصاد مقاومتی و با نام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی آغاز به کار کرد.گزارشی از:سمیه فقیه
به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، میز خدمت ادارات شهرستان فدس در مصلی بزرگ برپا شد.
برنامه ویزیت رایگان پزشکی در منطقه کم‌برخوردار شهرک عزیزی شهرقدس به مناسبت ایام دهه فجر و به همت نیروی هوافضا سپاه پاسداران با استقرار گروه‌های جهادی پزشکی برپا شد.
به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ مدرسه ساخته شده توسط سپاه در روستای قلعه پسیجان شهرستان شازند با حضور سرهنگ مهجوری فرمانده سپاه شازند افتتاح شد.
محمد جواد جودکی بعنوان نماینده استان مرکزی و مسئول کروه جهادی شهدای کارخانه ماشین سازی اراک با اهدای تندیس مورد تقدیر قرار گرفت.
با همت قرارگاه سازندگی بسیج سازندگی سپاه شهرستان محلات و در راستای محرومیت زدایی و اشتغال زایی دو کارگاه خیاطی و قالی بافی در این شهرستان افتتاح شد.
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛ دو واحد مسکونی با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان فراهان افتتاح شد.

صفحات

تازه ها